Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Φοιτητική Συντροφιά Αγίας Σοφίας Πατρών » Εκδηλώσεις » Τετάρτη 21-01-2009 η επόμενη συγκέντρωση

Τετάρτη 21-01-2009 η επόμενη συγκέντρωση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 Τετάρτη 21-01-2009 η επόμενη συγκέντρωση Την / Το Παρ 16 Ιαν 2009, 1:29 am

Να θυμηθούμε όλοι την επόμενη συνάντησή μας την ερχόμενη Τετάρτη, στις 20:00 στην Αγ. Σοφία. Όπως μας υποσχέθηκε ο π. Στυλιανός, θα μας ξεναγήσει στο ναό και θα μας εξηγήσει μερικά πράγματα από τη Θεία Λατρεία.
Λογικά, πριν από τότε, θα συναντηθούμε και το βράδυ της Κυριακής όλη η παρέα των παιδιών.
Εδώ θα 'μαστε να τα λέμε............ Laughing

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

2 Συνάντηση Κυριακής Την / Το Παρ 16 Ιαν 2009, 1:39 am

Για πού λέτε;

Όντως, να συναντηθούμε κάπου έξω να τα πούμε.
Θέλω να το πω και εδώ στο forum. Είμαι πολύ χαρούμενος με όλη αυτή την παρέα. Θεωρώ ότι ο κοινός παρονομαστής στις μεταξύ μας σχέσεις (ο Θεός δηλαδή) έχει δέσει τις καρδιές μας από πολύ νωρίς. Δεν ξέρω αν έχετε κάποια αντίρρηση περί αυτού.
Τετάρτη λοιπόν με νέα παιδιά όπως φαίνεται.

4 Απ: Τετάρτη 21-01-2009 η επόμενη συγκέντρωση Την / Το Παρ 16 Ιαν 2009, 12:20 pm

sakissab έγραψε:Όντως, να συναντηθούμε κάπου έξω να τα πούμε.
Θέλω να το πω και εδώ στο forum. Είμαι πολύ χαρούμενος με όλη αυτή την παρέα. Θεωρώ ότι ο κοινός παρονομαστής στις μεταξύ μας σχέσεις (ο Θεός δηλαδή) έχει δέσει τις καρδιές μας από πολύ νωρίς. Δεν ξέρω αν έχετε κάποια αντίρρηση περί αυτού.
Τετάρτη λοιπόν με νέα παιδιά όπως φαίνεται.

Πιστεύω πως ναι! Ωστόσο πάντα μπορεί να υπάρξουν τρικυμίες στη θάλασσα.

Πιστεύω πως ναι! Ωστόσο πάντα μπορεί να υπάρξουν τρικυμίες στη θάλασσα.

Φαίνεται και από το avatar σου!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

(0)